Hakkımızda

Geçiştirmemeniz gereken yemek saatlerinizde hem sağlıklı, hem de lezzetli bir şeyler yemeniz için özel Belçika soslu sandviçler ve diğer özel soslarla birbirinden farklı damak zevklerine hitap edecek şekilde beslenebilirsiniz.

smoske hakkımızda

Sıradan bir menü yemek ve sağlıksız beslenmek yerine damak zevkinize uygun etli ya da vegan sandviçler üreten Smoske her zaman en taze yiyecekleri müşterilerine ulaştırarak, tatlı ve tuzlu sandviçleri müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Yıllardır gelenekselleşmiş olan Belçika lezzetlerini birbirinden zengin içeriklerle sunan Smoske, deniz ürünleri, kırmızı ve beyaz et ürünleri sandviçleriyle basit bir öğün olmayacak nitelikte sandviçler deneyimlemenizi sağlamaktadır.

Birbirinden farklı damak zevklerine yönelik olarak hazırlanan menülerimiz, sağlıklı ve lezzetli bir öğün isteyenler için farklı seçeneklerle istediğiniz öğünü mutlu hissedeceğiniz bir şekle getirmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz klasik bir sandviç anlayışından kurtulmanızı sağlayarak, her lezzeti tadabileceğiniz pratik öğünler hazırlamaktır. Bu doğrultuda kahvaltı ürünlerinden deniz ürünlerine kadar onlarca çeşit yiyecek ve soslarla bezenmiş sağlıklı öğünleri sizlere ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye’nin bu tadı denemesini ve sandviçin ne kadar besleyici ve doyurucu bir öğün olabileceğini öğrenmesini hedefleyen ekibimiz, en kısa sürede her damak zevkine uygun sandviçleri sunmaktadır. Günden güne daha geniş alanlara yayılan lezzetimizle en bilinen markalardan biri olma yolunda ilerleyerek herkesin bir Smoske sandviç tatmasını sağlamaktır.

Hijyen Standartlarımız

Her bir ürünümüzün her zaman en üstün hijyen koşullarında üretilmesi için her türlü detayı düşünen ekiplerimiz, birbirinden lezzetli ürünleri gıda hijyenine uygun bir şekilde sunmaktadır.

Görsel olarak en iyi şekilde sunulan ürünler, zengin bir çeşitlilikle sağlıklı bir öğün oluşturmanız için tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Her zaman hijyenik koşullarda tüketebileceğiniz ürünlerle, gönül rahatlığıyla karnınızı doyurabileceğiniz Smoske, en iyi koşullarda size destek vermektedir.

Çalışma Saatleri & Sipariş

Haftanın Her Günü: 09:00 - 02:00